Holobyt

Primárna možnosť pre všetkých, ktorí chcú mať dizajn svojho domova v rukách od úplného začiatku. Holobyt je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorým záleží na detailoch a oceňujú absolútnu slobodu vo výbere materiálov, farebných kombinácií a postupov. Ak rátate so vstupnou investíciou, časovou aj finančnou odmenou Vám bude domov presne podľa Vašich predstáv.

Ani pri kúpe holobytu nemusíte byť na všetko úplne sami. Vyberte si niektoré z kvalitných materiálov a preneste časť úloh spojených so zariadzovaním bytu na našich dizajnérov. Katalóg s možnosťami vám bude k dispozícii pri osobnom stretnutí.

Cena holobytu bude znížená o príslušnú čiastku zodpovedajúcu hodnote zariadenia. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Štandard

Kúpa bytu, ktorý je zariadený základnou výbavou je prirodzenou voľbou pre väčšinu ľudí. Podlahové krytiny, dlažby, interiérové dvere, maľby stien a stropov – to všetko je zahrnutné v cene bytu (štandard). Štandard znamená úsporu času, peňazí a istotu kvalitných dodávateľov. Bonusom je pohodlné a pokojné sťahovanie a dni bez hluku vŕtačiek, ktoré oceníte Vy i Vaši susedia.

 

Aj pri kúpe štandardne zariadeného bytu máte hlavné slovo Vy. Na výber dostanete niekoľko druhov materiálov a farebných kombinácií, aby sme čo najviac vyhoveli Vašim predstavám. Katalóg s možnosťami výberu bude pre Vás k dispozícii pri osobnom stretnutí.

Nadštandard

Byt, ktorému už nič nechýba a do ktorého sa môžete sťahovať okamžite – a to doslova. Nemusíte strácať čas hľadaním dokonalej postele alebo kuchynskej linky, nemusíte myslieť na sťahovákov – všetko už stojí na svojom mieste. Výsledkom spolupráce s profesionálnymi interiérovými dizajnérmi je viac ako luxusne zariadený bytový priestor – je ním miesto, ktoré môžete volať svojim domovom.

 

V prípade nadštandardného zariadenia je vašou jedinou starosťou si vyberať. Sme schopní dodať nábytok a doplnky podľa Vašich preferencií. Alebo si jednoducho vyberiete kompletne zariadený byt so všetkými detailami, presne tak ako na vizualizáciách. Katalóg s prehľadom rôznych možností a kombinácií bude k dispozícii pri osobnom stretnutí.

Cena nadštandardu bude zvýšená o príslušnú čiastku zodpovedajúcu hodnote zariadenia. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.